Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product
Filter by Categories
Hizmetlerimiz 2018-06-12T08:28:43+00:00

Bacasız Havalandırma

Bacasız Havalandırma sistemleri ortamdaki dumanı, kiri, yağı veya toz gibi partikülleri tutarak çalışan filtreleme sistemleridir. Adından da anlaşılacağı gibi bacaya ihtiyaç duymayan bu sistem aynı zamanda baca yangınlarından oluşabilecek sorunlarında da önüne geçmiş olur. Günümüzde birçok işletme veya ortamda uygulanan bacasız havalandırma diğer bir ismi ile elektrostatik filtreler sayesinde çevreniz ve havanız değişecek.

Karbon Filtre

Karbon filtre sistemleri sulardaki istenmeyen artıklar gazlar ve diğer maddelerin arıtımı için kullanılan filtre sistemleridir. Fiziki ve kimyasal arıtma yapabilen bu sistemlerdeki bu işlemler süzmenin yanında absorbsiyonu da kapsadığından profesyonel firma tarafından bildirilen kullanım ömrünün sonunda karbon filtrenin yenilenmesi gerekmektedir.

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri ortamdaki kirli havaları doğal akım yoluyla havayı emerek kirli havanın dışarı atılması ve temiz hava verilmesi için kullanılan yapılardır. Ortamdaki duman, buhar ve tozları uzaklaştırmak için pencerenin yeterli gelmediği durumlarda havalandırma sistemleri ürünlerimiz size güvenli ve pratik çözümler sunacaktır.

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak ürünleri gıda işletmelerinin veya endüstriyel anlamda mutfağa ihtiyacı olan her işletmenin olmazsa olmazıdır. Görünüşünden daha çok işlevinin önem sahibi olduğu endüstriyel mutfak ürünlerini seçerken metal yüzeyli ve aşınmaya karşı dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir. Endüstriyel mutfak ürünleriniz ve montajları konusunda Net Yapı Teknik olarak size profesyonel destek sunmaktan mutluluk duyarız.

Toz Toplama Sistemleri

Toz toplama filtre sistemleri endüstriyel ortamlarda açığa çıkan yüksek oranlı toz veya havaya karışan kirleri içerisine hapseden sistemlerdir. Toz toplama sistemlerinin yapısı gereği tozların çalışma ortamına yayılmadan direk kaynağından toplanır ve sistemdeki filtreler sayesinde zarar vermeyecek şekilde dış ortama atılır. Ortamdaki insan sağlığını zarar vermeyi önlemek ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak için çok mantıklı bir çözüm olan bu sistemler sayesinde yüksek oranlı toz ve kir derdiniz ortadan kalkar.

Sulu Filtre Sistemleri

Sulu filtre sistemleri kükürt oranı yüksek olan yakıtların kullanıldığı işletmelerin ortamlarından bacaya verilen duman gazlarında bulunan kurum, kül ve benzeri ürünlerin partiküllerinin içerisine hapseden sistemlerdir. Ortamdaki kükürt dioksit oranını dengeleyen bu filtre sistemleri sayesinde sağlıklı bir havada çalışabilirsiniz.